Přechod Jestřebích hor 18.-19.5.2013

Ikona_kom50Ikona_kra50Ikona_bor50Ikona_rr50
Každoroční setkání světlušek, vlčat, skautek, skautů, rangers, roverů i činovníků v osadě Paseka v Jestřebích horách se uskuteční letos posedmnácté.

Malosvatoňovický R&R kmen Ingwivvvingwi Vás všechny srdečně zve!

Zvadlo na Přechod Jestřebích hor 2013

Zvadlo na Přechod Jestřebích hor 2013

Tradiční skautské setkání v osadě Paseka v Jestřebích horách. Cestu na osadu, na které bude přichystán od sobotních poledních hodin do večerního táboráku program plný her, si každý může uzpůsobit dle svého a prohlédnout či navštívit libovolná místa Jetřebek. Ať již na Paseku vyrazí z jakéhokoli směru (Malé Svatoňovice, Rtyně v Podkrkonoší, Petříkovice, Radvanice…).
Před zahájením společného programu mají příchozí možnost povyměňovat si pamětní lístečky, nechat si do deníku či zápisníku otisknout razítko nejen letošního PJH, prohlédnout si i historické kroniky, zakoupit si drobný odznáček, postavit stany a posilnit se na odpolední program.

Sraz: v sobotu 18. května v 8.25 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: na stejné místo v neděli 19. května pravděpodobně v 10.16 hod.

Co s sebou: povinností je mít oddílové tričko (doporučuji v batohu, na výměnu za to zpocené, co půjdeme s batohy), kroj (v batohu), šátek, vhodné oblečení do přírody, teplé věci na spaní, spacák, karimatku, pláštěnku, věci na převlečení, pevnou, nepromokavou obuv, zápisník s tužkou, KPZ, 20,- Kč na autobus, zavírací nožík, lžíci, jídlo a pití na celou výpravu dle vlastního uvážení (nepočítat s možností zakoupení jídla či pití na Pasekách, všechno jídlo a pití mít s sebou, jako bychom jeli do odlehlé pustiny), samozřejmě liháče či varky na ohřátí jídla či vody. Opékat nebudeme.
Spíme jako vždy v jehlanech. Každý na schůzce obdrží jednu celtu – nezapomenout přibalit a vzít s sebou!
Dobře doma zvážit, co a jaké věci s sebou na výpravu vzít a jak je co nejlépe do batohu sbalit – vše neseme na zádech jak v sobotu cestou na Paseky, tak v neděli z nich.

Psaní komentářů je ukončeno.