2015 – galerie Fialky

Betlémské světlo 24.12.2015

Na Štědrý den jsme spolu se skautkami rozdávaly světélko na úpickém náměstí a to u příležitosti tradiční akce "Koledy s medovinou". Těšíme se na příští ročník této novodobé vánoční tradice!

Vánoční schůzka 1. dívčího oddílu 22.12.2015

Sešly jsme se v klubovně, za hudebního doprovodu fléten, kytar i klavíru zazpívaly koledy, zahrály si vločkovou hru...popíjely cukroví a chroupaly čaj ;-) . A přišel i Ježíšek, děkujeme za krásné ručně vyráběné dárečky!

Jestřebím krajem 28.11.2015

Fialky se dlouho těšily na hory a teď to konečně vyšlo. Počasí bylo pohádkové - však se sami podívejte, podívaly jsme se na novou rozhlednu nad Markoušovicemi, na Řehačku i Žaltman. Jela s námi Žabka i Copíkova Asta, ale jen těch holčiček bohužel přišlo tak málo. Příště se snad polepšíme!

Vždy připravena pomoci! 7.11.2015

Výprava družinky Fialek s cvičením první pomoci na okruhu: zahrada u klubovny, křížek na Kvíčale, lesy cestou nazpět, park u divadla. Počasí nic moc, ale my to zvládly :) !

Tábor na sv. Kateřině 25.7.-8.8.2015

Společný tábor úpických Komárů, Borůvek a Fialek na tábořišti královédvorských skautů.

Výprava na Čerťák 20.-21.6.2015

Ten školní rok hrozně rychle utekl, stejně tak, jak rychle nám rostou naše malé-velké světlušky. Tohle bylo jejich první nocování pod stanem, první slavnostní oheň, na který si připravily nádhernou pagodu. Jen tak dál děvčátka, těšíme se na tábor!

Velké stopovaná 24.5.2015

Roj našich světlušek vyrazil bzučet do okolí Úpice, programem byla klasická šipkovaná, při které jsme si zopakovaly mnoho z již naučených dovedností.

Tříkrálová sbírka 10.1.2015

V letošním roce po Úpici z našich skautských řad zazníval zpěv až pěti skupinek koledníků. Jsme moc rádi, že jsme tímto příjemným způsobem mohly podpořit dobrou věc a potěšit tak mnoho lidí. Letošní dary budou věnovány na Hospic Anežky České v Červeném Kostelci a Domov sv. Josefa v Žirči u Dvora Králové, pro lidi s roztroušenou sklerózou. Děkujeme všem za štědrost vašich darů!