Komáři

Kdo jsme:

oddíl vlčat a skautů z Úpice patřící do skautského střediska „Araukarit“ Malé Svatoňovice.

Kdy se scházíme:

každou středu od 16.30 do 18.30 hod. smečka vlčat

Kde máme klubovnu:

v prostorách suterénu tělocvičny Základní školy Bratří Čapků v Úpici (přejdi na stránku o klubovně).

Chtěl by ses k nám přidat?

zkus to. Nic za to nedáš – se svými kamarády získáš kupu nových znalostí, dovedností a určitě objevíš krásná neznámá místa a prožiješ nezapomenutelná dobrodružství. Měl bys chodit do 1. až 3. třídy a pokud potřebuješ vědět více, lze se domluvit na místě či telefonicky s vůdcem skautů – Komárů (přejdi na stránku s kontakty).

Největší úspěch:

DRUŽINA KOMÁRŮ OBSADILA 3. MÍSTO V CELOSTÁTNÍM KOLE „ZÁVODU VLČAT A SVĚTLUŠEK O PUTOVNÍ TOTEM NÁČELNÍKA A PUTOVNÍ VLAJKU NÁČELNÍ“

Velký úspěch v závodu vlčat se letos podařil družině Komárů. V okresním kole, které se konalo ve Dvoře Králové 10.5.2014, obsadila naše družina 1. a 2. místo. Obě tyto hlídky postoupily do kola krajského. To proběhlo 24.5.2014 v Novém Městě nad Metují. Na těchto závodech se nám opět dařilo a získali jsme další 1. místo. Tímto vítězstvím jsme si zajistili postup do celostátního kola, které se uskutečnilo 26.–28.9.2014 v Kutné hoře. Ani zde se naše družina Komárů neztratila a vybojovala nádherné 3. místo.
Jen pro zajímavost, letošních závodů se z celé republiky zúčastnilo (v součtu děvčat a chlapců) 1422 družin, což bylo 11 543 dětí a proběhlo 90 kol. Tímto bych chtěl velmi poděkovat celé hlídce ve složení: Koumák – Michal Černý, Varan – Martin Křížek ml., Pirát – Tomáš Hofman, Kolumbus – Kryštof Vojtěch a Šerchán – Kryštof Menšík. Kluci jen tak dál!
Komár