Svojsíkův závod v Jinolicích 7.-9.6.2013 – ZRUŠENO

Ikona_kra50
Společně se skautkami z družiny Stopy ze střediska Vrchlabí a se skauty z družiny Indiáni ze střediska Hostinné postupují i Krahujci z oblastního kola Svojsíkova závodu v Hostinném do krajského kola konaného v rekreačním středisku Eden v Jinolicích. Více informací od organizátorů zcela dole.

Odjezd: v pátek 7. června v 17.30 hod z Úpice.
Příjezd: na stejné místo v neděli 9. června v cca 15.00 hod.

Co s sebou: kompletní kroj (na sebe), oddílové tričko, oblečení do budovy a oblečení na ven, vhodnou pevnou obuv na běhání přírodním terénem, pláštěnku, plavky, ručník, batoh, věci na spaní, hrnek na pití, čutoru či vhodnou lahev na pití na cestu v rámci závodu, věci osobní hygieny, KPZ, přezůvky, zápisník, tužku, kartičku pojišťovny, 500,- Kč + 100,- dopravné.
V rámci družiny oddílová lékárnička, sekera, polní lopatka, buzola!

Strava: v pátek z vlastních zdrojů (každý dle vlastního uvážení – tedy jídlo pouze na páteční večer!). V sobotu je zajištěna snídaně, oběd i večeře, v neděli je zajištěna snídaně a balíček. Svačiny možno řešit z vlastních zdrojů a nebo koupit v areálu (za peníze, které ale nejsou zahrnuty ve výše uvedených sumách).
Ubytování: chatky nebo bungalovy včetně lůžkovin, teplá, studená voda, sprchy.
Poznámka: každá hlídka je povinna představit svoji družinu v délce trvání 5 minut, bez použití PC techniky.

Krajské kolo SZ – 2013 – INFORMACE

Místo konání: rekreační středisko Eden, Jinolice, okr. Jičín.
Zahájení závodu: pátek 7.6.2013 20:00 hod.
Ukončení závodu: neděle 9.6.2013 do 12:00 hod.

Presentace:
pátek 7.6.2013 v době od 18:00 – 19:30 hod (přítomnost všech hlídek povinná !!!),
rozprava vedoucích hlídek a pomocných rozhodčí, losování startovních čísel: 7.6.2013 od 20:00 hod.

Povinné vybavení hlídek:
kroj (vlastní závod lze absolvovat ve sportovním oblečení), sekyrka, buzola, polní lopatka, KPZ, doporučujeme počítat s nutností doplňování tekutin během závodu – čutory (hlídka bude na trati cca 4 hodiny!!).

Použité moduly:
Závod; Brány; Přežití; Před závodem; Zpětná vazba.

Modul před závodem – disciplíny:
představení družiny – doba 5 min (bez použití PC techniky), test z pravidel SZ (modul proběhne v sobotu večer).

!!! Během závodu nelze používat mobilní telefony a GPS , budou použity též mapy OB !!!

Stravování:
Páteční stravování z vlastních zdrojů. Následně zajištěno celodenní stravování: So (S-O-V) a Ne (S + baliček), včetně pitného režimu, možnost zakoupení dalšího občerstvení v areálu, vlastní hrníček na pití vhodný.

Ubytování:
Chatky nebo bungalovy včetně lůžkovin, teplá studená voda, sprchy, doporučujeme plavky – možnost koupání, minigolf za poplatek, volejbal, ringo.

Cena na osobu:
maximálně 500,- Kč – ubytování á 130,- Kč/osoba a noc + stravování 240,- Kč (konečná cena bude určena až při znalosti konkrétního celkového počtu účastníků, na kterém závisí výše dotace a bude presentována na webu nejpozději 3.6.2013).

Požadujeme 2 členy doprovodu (vedoucí + pomocný rozhodčí), maximální počet členů hlídky 8 osob, tedy celkem maximálně 10 osob za hlídku.

V pátek 7.6.2013 bude v 17:30 a 18:30 zajištěna doprava účastníků z Jičína do Jinolic autobusem, odjezd od nádraží ČD v Jičíně se zastávkou na autobusovém nádraží v Jičíně (u stánku PNS), obdobně v neděli doprava do Jičína.

Jakékoliv dotazy možné na tel: 732 701 303 – Michal Císař-Miki (hl. rozhodčí závodu).

Psaní komentářů je ukončeno.