Svojsíkův závod v Rychnově nad Kněžnou 6.-7.6.2015

Ikona_bor50Ikona_kom50
Krajského kola se zúčastní Borůvky a Komáři.

Sraz: v sobotu 6. června v 6.20 hod na mostě II. odboje v Úpici (bus jede v 6.34 hod, v Rychnově je v 8.50 hod).
Příjezd: na stejné místo v neděli 7. června ve 13.26 hod (bus z Náchoda odjíždí ve 12.35 hod), případně druhá varianta v 15.26 hod (bus z Náchoda odjíždí ve 14.35 hod).

Co s sebou: rozděleno dle potřeb Borůvek a Komárů – viz. dále.

BORŮVKY

Každá do batohu ešák, lžíci, hrnek, utěrku, karimatku, spacák, přezůvky, ostrý nůž, sirky, správně vybavenou KPZ, uzlovačku, poznámkový blok, psací potřeby (tužku, propisku, gumu, pastelky, nůžky), veliký šátek!, veliký zavírací špendlík, 2 gumičky do vlasů, hodinky, kapesníky, toaleťák, suchou březovou kůru (navíc krom KPZ), baterku, otvírák na konzervu. Osobní hygienu.

Jídlo a pití na sobotu. Od organizátorů dostaneme sobotní teplou večeři, poté nedělní snídani a sváču na cestu.
Peníze – 250,- Kč včetně rezervy, potvrzení o slevě jízdného.

Oblečení – na sebe – černé leginy, tílko a jednobarevné triko s dlouhým rukávem – nejlépe černé, přes něj družinové triko, pohorky. Do batohu nažehlený kroj s šátkem. Pláštěnka nebo nepromokavá bunda, závod bude probíhat i za deště. Náhradní ponožky, pokrývku hlavy, sluneční brýle.

Společně bereme: Precí – Skautskou stezkou, pila; Kinka – sekeru, nabitý mobil v poštovní obálce; Copík – buzolu, kroniku, kalkulačku; Pony – celtu, družinovou vlajku; Šery – klasika na vaření (prkénko, škrabka, vařečka, trocha jaru, houbička), provázek 2m s uzlíkama po 10cm; Mary – rovná hůl 1,5m s oporou na závěs kotlíku, kotlík; Žabka lékárnu i repelent, provázek, mapu, Atlas, Rozum do kapsy, lopatku.

KOMÁŘI

Komáři A: Varan, Pirát, Pechi, Dingo, Losna, (náhradník Surikata).

Táborové triko Alvarez + zelenou komáří čepici na sebe.
Kroj, šátek, turbánek, šňůrku s píšťalkou, zelené kraťasy ke kroji, opasek (kdo má), to vše v batohu.

DÁLE: spacák, karimámu, přezůvky, věci na spaní, ešus, hrnek, lžíci, utěrku, papírové kapesníčky, toaleťák, nůž, kompletní KPZ, průkazku (do autobusu na prokázání věku) tužku, blok, pláštěnku, pevné boty, náhradní ponožky, na startovné a dopravu 250,- Kč, svačinu a pití na celý den.

JÍDLO: pořadatelem závodu bude zajištěna teplá večeře v sobotu, snídaně a balíček na cestu v neděli ráno. Na závod je třeba si zajistit jídlo z vlastních zásob.

JEDNOTLIVCI VEZMOU: prkýnko, naběračku, delší vařečku, metlu, provázek, lopatku, sekeru, kotlík, trojnožku, buzolu, lékárnu, celtu, kalkulačku, junáckou hůl, mobilní telefon, družinovou vlajku.

Psaní komentářů je ukončeno.