Popoles 29.-31.5.2015

Ikona_bor50
Borůvky jedou znovu do světa poznávat nové kamarády, tentokrát ze střediska 07 z Českého Brodu! Do tohoto víkendu zahrneme i přípravu na krajské kolo Svojsíkova závodu, ale především vykonáme jeden velký dobrý skutek. Byly jsme požádáni o výpomoc s organizací tradiční akce pro děti – POchod POhádkovým LESem. Jako odměnou nám bude zázemí jejich střediska a proplacení dopravy.

Sraz: v pátek 29. května ve 14.25 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: v neděli 31. května na stejné místo v 17.30 hod.

Co s sebou: 1x velký kotlík (máte za úkol poprosit a zařídit u Komára). Každá svůj kostým, spacák, karimatku a dále vám povím jen…běžné vybavení skautky. Jste velké holky! 😉
Peníze: 350,- doprava poloviční jízdné – průkazky! (na základě jízdenek bude zpětně proplaceno) + 200,- nákup jídla na nedělní oběd a rezerva.
Jídlo: pá – svačinu sami, večeři nás pohostí Bláni maminka; so – snídani i menší svačinu na celý den sami, k večeři se tradičně opékají výborné špekáčky, které dostaneme; ne – snídaně Bláňa, oběd si společně uvaříme i nakoupíme suroviny, sváču na cestu domů.
(K těm svačinám doporučuju nějaký taveňák či paštiku, jablko, sušenku. Lednička nebude.)

Nebojte se volat s jakýmkoli dotazem. Lístečky s podrobným rozpisem dopravních spojů Borůvky donesou ze schůzky a mají za úkol je vhodit podepsané od rodičů ke mně do schránky.

Psaní komentářů je ukončeno.