Plzeň! 31.10.-2.11.2014

Ikona_bor50
Letošní podzimní víkend bude na rozdíl od loňského roku, kdy jsme navštívily matičku Prahu, věnován poznávání legendární Plzně, kam Tě tímto srdečně zvu! Seznámíme se s většinou významných památek a symbolů historického, ale i moderního města Plzně, dozvíme se spoustu zajímavostí, potrénujeme se v řešení rébusů, šifer a hádanek, práci s buzolou. Navážeme nová přátelství a především zažijeme pořádnou nálož zábavy. Po večerech si odpočneme za zvuku Kecmanový a Verčiný kytary, zahrajeme nejrůznější hry.

Oficiální zahájení výpravy proběhne na nádraží v Praze, kde si Borůvky při příjezdu na nástupiště vyzvedne Bukač. Společně budete pokračovat směr Plzeň, kde se setkáme už všichni. Při balení je znovu důležité mít 2 batohy – velkou krosnu na vše a malý batoh na denní putování po městě. V neděli zase dohlédneme na nastoupení Borůvek do vlaku z Prahy do Malých Svatoňovic.

Sraz: v pátek 31. října v 8.50 hod na vlakovém nádraží v Malých Svatoňovicích.
Příjezd: v neděli 2. listopadu v 18.59 nebo 16.59 hod opět na vlakové nádraží v Malých Svatoňovicích (rodiče budou informováni).

Co s sebou: potvrzení o přebrání zodpovědnosti při cestě vlakem, doklad pro dopravce o věku nižším 15 let (jinak se cena dopravy i vstupů vyšplhá výše), cena 700,- Kč (doprava 200 Kč x 2, vstupy 70 Kč, MHD 70 Kč, jídlo 100 Kč, rezerva zahrnuta, zbylé peníze Borůvky vrátí rodičům). Do krosny: spacák, karimatka, hygiena, ešák, příbor, hrnek, sportovní oblečení, počítat s deštěm (nebojte se čepice, slabých rukavic, zimních bot – pohorky). Malý batoh, se kterým v sobotu budete chodit po městě. Jídlo, pití na pátek, zbytek bude zajištěn. Může být termoska na čaj pro sobotu. U Verči je vítaná kytara, Borůvky náš zpěvník. Blok, tužku, kancelářské lepidlo (schovávat veškeré jízdenky, vstupenky – vyhotovíte cesťák!), stezku na cesty vlakem. Skautský šátek na krk!
Omluvenku do školy i s razítkem a potvrzení o přebrání zodpovědnosti, kde jsou informace o vlakových spojích si od pondělí vyzvedněte u Komára. S veškerými dotazy kdykoli volejte Žabce na 604 122 943.

Psaní komentářů je ukončeno.