Tylák 1.-2.11.2014

Ikona_kra50
Závěrečná podzimní přespávačka tohoto kalendářního roku. Prouzkoumat půjdeme Tylův palouček a rádi s tebou zažijeme mnoho krásných, společných chvil, prožitků, legrace… Neočekávaně již tento víkend. Už se těš, času málo, voda stoupá.

Sraz: v sobotu 1. listopadu v 9.00 hod v parčíku před Divadlem Aloise Jiráska v Úpici.
Příchod: na stejné místo v neděli 2. listopadu v 16.30 hod.

Co s sebou: pláštěnku, šátek, zavírací nožík, KPZ, 3 papkoule, ešus, příbor, otvírák na konzervy, lihový vařič s kostkami, karimatku, spacák, teplé věci na spaní, čepici, plechový hrníček, pevnou nepromokavou obuv do přírody, náhradní oblečení, v takovém mrazivém počasí je vhodný teplý čaj v termosce, rukavice, přezuvky do budovy, kapesníky, sáček na případné zbytky jídla, zápisník s tužkou, baterku, pet lahev s pitím na cestu (v budově je voda), toaletní papír, věci na osobní hygienu, zpěvníček z tábora (samozřejmě ti, kteří byli na táboře a někde ho neztratili), 50,- Kč (zahrnuto ubytování a 2x oběd). Není nutné balit něco extra ne cestu (např. do malého batůžku) – hned, jak vyrazíme, jdeme rovnou na místo určení, kde už budou batohy k dispozici. Budeme spát v chatě.
Kdo z vás, rodičů, bude chtít pomoci s odvozem věcí, samozřejmě to rádi uvítáme a prosíme o takovou informaci s předstihem. Děkujeme.

Doporučená strava:
Sobota: svačina – ovoce, sušenka, oběd – zajištěn, svačina – ovoce, tatranka, večeře – dle vlastního výběru, např. konzerva;
Neděle: snídaně – sladké pečivo, svačina – ovoce, oběd – zajištěn.

Psaní komentářů je ukončeno.