2. výprava do Krakonošova 20.-21.2.2016

Ikona_bor50
Když není sníh v údolí, musíme za ním na vrcholky. Počasí zatím hlásí pohádkové! Budeme ho však dále spolu s doporučením horské služby bedlivě sledovat, tak si i v sobotu ráno hlídejte telefony 🙂 . Těšte se na super víkend, kdy oslavíme „Den sesterství“ nejlépe jak můžeme a to s krosnou na zádech, v nádherné přírodě milovaných Krkonoš a s nejmilejšími sestřičkami. Krom tohohle všeho se těšte multistřediskovou výpravu, kdy s námi půjde také Bukačík ze Spáleného Poříčí a Bláňa se Zdendou ze střediska z Českého Brodu!

Sraz: v sobotu 20. února v 6.30 hod na autobusovém nádraží v Trutnově (autobus z Úpice zase nenavazuje a museli bychom tam přes hodinu čekat).
Návrat: na stejné místo v neděli 21. února v 15.15 hod (možnost počkat na bus v 16.05 hod, který jede až do Batňovic).

Co s sebou: spacák, karimatku, pořádné boty, krom klasického zimního vybavení náhradní rukavice i ponožky. Z jídla: v ceně ubytování je nedělní snídaně, sobotní večeři si bude možné koupit, zbytek s sebou; dále termosku s čajem, kapesné na čaj či laskominu. Peníze na dopravu Trutnov-Špindl tam i zpět (nahlédněte do starého cesťáku), Špindl-Špindlerova bouda 50,- Kč.

Psaní komentářů je ukončeno.