Jarňačky na Žabárně 21.-23.2.2016

Ikona_kra50
Společná oddílovka, kéž by alespoň trochu na sněhu, v zapůjčených prostorách rtyňských skautů. Pro ty, jež nebudou jarní prázdniny trávit lyžovačkou s rodiči na horách. A pro ty, jež ty prázdniny nechtějí celé prosedět u monitoru PC 😛 .

Sraz: v neděli 21. února ve 13.30 hod na parkovišti u hřbitova ve Rtyni v Podkrkonoší.
Příchod: na stejné místo v úterý 23. února ve 13.30 hod.

Co s sebou: spacák, karimatku, věci na spaní (i když budeme v chatkách, je zima, nepodcenit), teplé oblečení „na ven“ (nechceme se parádit, jde nám o udržení příjemného tepelného komfortu i za cenu, že se nebudeme líbit případně kolemjdoucím slečnám), věci na převlečení (nad rámec věcí na spaní; tedy určitě spodní prádlo, ponožek ať je raději více než méně, kalhoty, mikina či svetr, tričko lépe s dlouhým rukávem), pevnou nepromokavou obuv (na ven), přezůvky do klubovny (spíše namísto bačkor či sandálů třeba cvičky do tělocvičny či čisté letní boty), pláštěnku, šátek, KPZ, zavírací nožík, lžíci, otvírák, plecháček, termosku, lihový vařič + lihové kostky, zápisník s tužkou, baterku (lépe čelovku), osobní hygienu, 60,- Kč.
Věci sbalené ideálně do batohu s minimem „příručních zavazadel“, nepůjdeme sice daleko, ale přesto kousek ano a všechny věci si na místo pobytu poneseme (čím lépe sbalené, tím jednodušeji se to ponese). Každý Krahujec by měl mít přehled, jaké věci s sebou má a kde je (v batohu) má. Pokud je možnost si věci nějak označit, nebojte se to udělat. Čistá voda je k dispozici na místě, tu není potřeba brát. Pokud to bude možné, budeme si dělat čaje.

Doporučená strava:
Neděle: svačina – ovoce, tatranka, večeře – připravená z domova.
Pondělí: snídaně – sladké pečivo, svačina – ovoce, oběd – konzerva, svačina – ovoce, tatranka, večeře – ***(viz níže).
Úterý: snídaně – slané či sladké pečivo, svačina – ovoce, oběd – konzerva.

***Druhá večeře bude připravena samotnými Krahujci na místě!!! Ingredience budou na místě k dispozici!

Psaní komentářů je ukončeno.