Přechod Jestřebích hor 21.5.2016

Ikona_kra50Ikona_bor50Ikona_fia50
Po roce se opět můžeme těšit na setkání světlušek, vlčat, skautek, skautů, rangers, roverů i činovníků v osadě Paseka v Jestřebích horách, tentokráte podevatenácté! A stejně jako loni – poblíž Jestřebí boudy.

Malosvatoňovické středisko Araukarit, starší členové úpických Krahujců a Borůvek Vás všechny srdečně zvou!

Zvadlo na Přechod Jestřebích hor 2016

Zvadlo na Přechod Jestřebích hor 2016

Tradiční skautské setkání v osadě Paseka v Jestřebích horách. Netradičně však již mimo zázemí chaty Čepelka, která se stala soukromým objektem. Sraz je poblíž Jestřebí boudy, oficiální zahájení v 11 hod, přepokládané zakončení akce v 17 hod. Akce je stejně jako loni pořádána jako jednodenní.
S sebou si určitě vezměte pamětní kartičky na výměnu! Na Pasekách bude k dispozici dále razítko 19. ročníku této akce a historické kroniky. V rámci oficiálního programu je pak pro vás připravena velká společná hra a dále několik menších, abychom si odpoledne na Pasekách co nejvíce užili.
Na Jestřebí hory se tradičně lze vydat z mnoha výchozích míst. Vezmeme-li v potaz ta, která spojuje železniční trať, tak to jsou Malé Svatoňovice, Rtyně v Podkrkonoší, Radvanice, Petříkovice, Lhota u Trutnova…

Sraz: v sobotu 21. května v 8.25 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: na stejné místo v 18.16 hod, popřípadě ve 20.16 hod.

Co s sebou: velmi vhodné je buď oddílové či táborové triko (záleží na domluvě v rámci oddílů, družin), kroj (v batohu), šátek, vhodné oblečení do přírody a na hry v lese či na louce, pláštěnku, pevnou, nepromokavou obuv, náhradní ponožky, zápisník s tužkou, KPZ, 20,- Kč („poloviční“) na autobus, jídlo a pití na celý den dle vlastního uvážení, respektive domluvy v oddílech či družinách (nepočítat s možností zakoupení jídla či pití na Pasekách, všechno jídlo a pití mít s sebou, jako bychom jeli do odlehlé pustiny), dle druhu stravy případně i lžíci, zavírací nožík, liháče, varky apod. Opékat nebudeme.

Psaní komentářů je ukončeno.