Přechod Jestřebích hor 20.-21.5.2017

Ikona_fia50Ikona_bor50Ikona_kra50Ikona_kom50
Máme tu 20. ročník našeho tradičního Přechodu Jestřebích hor, na kterém se sejdou skauti z okolí, ale i z větší dálky. V plánu je velká hra, menší klasické hry, výměna památečních kartiček a večerní posezení u táboráku.

Zvadlo na Přechod Jestřebích hor 2017

Tradiční skautské setkání v osadě Paseka v Jestřebích horách. Sraz je letos u Jestřebí boudy, oficiální zahájení v 11 hod. S sebou si určitě vezměte pamětní kartičky na výměnu! Na Pasekách bude k dispozici nové razítko 20. ročníku této akce, ale i ty z předešlých ročníků. Dále pak pamětní placka a k nahlédnutí historické kroniky. V rámci oficiálního programu je pak pro vás připravena velká společná hra a dále několik menších, abychom si odpoledne na Pasekách co nejvíce užili.

KRAHUJCI, FIALKY, BORŮVKY

Sraz: v sobotu 20. května v 8.20 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: na stejné místo v neděli 21. května v 10.16 hod.

Co s sebou: batoh, spacák, karimámu, kroj (v batohu), šátek na sebe, pevnou obuv, náhradní ponožky, na noc triko s dlouhým rukávem + mikinu + tepláky + čepici, baterku, KPZ, pláštěnku, kapesník, nůž, lžíci, otvírák, plecháček, liháč + kostky nebo plyňák + bomba, pytlík na odpadky, kartičky na výměnu!!!, 20,- Kč.

Doporučená strava:
oběd – konzerva, večeře – pečivo/tousty, snídaně – sladké pečivo. Nebo jídlo dle vlastní chuti. Doplnění vody je možné na místě.

Odvoz batohů pro Krahujce a Fialky zajištěn již v pátek 19. května v 17.00 hod!!! z parčíku pod divadlem. Páteční schůzka Žluťásků a Modrásků se ruší.

Krahujci půjdou na místo společně s Fialkami a Borůvkami, pod vedením Lenky Suchánkové.

KOMÁŘI

Sraz: v sobotu 20. května v 8.25 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: na stejné místo v 21.10 hod.

Co s sebou: oddílové či táborové triko, kroj v batohu, vhodné oblečení do přírody, pláštěnku, pevnou, nepromokavou obuv, náhradní ponožky, zápisník s tužkou, KPZ, 20,- Kč na autobus, jídlo a pití na celý den dle vlastního uvážení, lžíci, zavírací nožík, liháč nebo plyňák, toaleťák. Večer možnost opékat.

Psaní komentářů je ukončeno.