Přechod Jestřebích hor 16.5.2015

Ikona_kom50Ikona_kra50Ikona_bor50Ikona_rr50
Po loňské odmlce Vás opět srdečně zveme na již osmnácté setkání světlušek, vlčat, skautek, skautů, rangers, roverů i činovníků v osadě Paseka v Jestřebích horách, tentokráte poblíž Jestřebí boudy.

Malosvatoňovický R&R kmen Ingwivvvingwi Vás všechny srdečně zve!

Zvadlo na Přechod Jestřebích hor 2015

Zvadlo na Přechod Jestřebích hor 2015

Tradiční skautské setkání v osadě Paseka v Jestřebích horách. Netradičně však již mimo zázemí chaty Čepelka, která se stala soukromým objektem. Sraz je letos u Jestřebí boudy, oficiální zahájení v 11 hod, přepokládané zakončení akce v 17 hod. Akce je tedy letos pořádána jako jednodenní.
S sebou si určitě vezměte pamětní kartičky na výměnu! Na Pasekách bude k dispozici dále razítko 18. ročníku této akce a historické kroniky. V rámci oficiálního programu je pak pro vás připravena velká společná hra a dále několik menších, abychom si odpoledne na Pasekách co nejvíce užili.
Na Jestřebí hory se tradičně lze vydat z mnoha výchozích míst. Vezmeme-li v potaz ta, která spojuje železniční trať, tak to jsou Malé Svatoňovice, Rtyně v Podkrkonoší, Radvanice, Petříkovice, Lhota u Trutnova…).

Sraz: v sobotu 16. května v 8.25 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: na stejné místo v 18.16 hod, popřípadě ve 20.16 hod.

Co s sebou: velmi vhodné je buď oddílové či táborové triko (záleží na domluvě v rámci oddílů, družin), kroj (v batohu), šátek, vhodné oblečení do přírody a na hry v lese či na louce, pláštěnku, pevnou, nepromokavou obuv, náhradní ponožky, zápisník s tužkou, KPZ, 20,- Kč („poloviční“) na autobus, jídlo a pití na celý den dle vlastního uvážení, respektive domluvy v oddílech či družinách (nepočítat s možností zakoupení jídla či pití na Pasekách, všechno jídlo a pití mít s sebou, jako bychom jeli do odlehlé pustiny), dle druhu stravy případně i lžíci, zavírací nožík, liháče, varky apod. Opékat nebudeme.

Psaní komentářů je ukončeno.