Čapkovice Open – 7. ročník 18.-19.12.2010

Ikona_kom50

Ikona_kra50

Ikona_rr50
A je to tu! 7. ročník už je blíže než se může zdát. Skvělá atmosféra a spousta zábavy se skauty z celé republiky jsou na programu i letos! Avšak oproti loňskému roku dochází k jedné drobné změně. Místo kategorie 3+1 jsme se letos rozhodli uspořádat kategorii 3+0, takže na tuto kategorii nebudete potřebovat žádného brankáře! O to lépe se nám bude po tělocvičně běhat a střílet do branek (i když budou o poznání menší, než na jaké jste zvyklí).

Takže pokud chcete opět soutěžit o některý z pohárů a nechcete se před Vánocemi válet doma, tak neváhejte, stáhněte si přihlášku, vyplňte ji a následně odešlete na známou adresu. Podrobnosti najdete jako vždy v propozicích. Přihlášení by mělo proběhnout do 21. listopadu 2010.

Mrkni se přímo na stránky Čapkovice Open, dozvíš se více – jak o aktuálním ročníku, tak o těch již uběhlých. Budeš moci se podívat na výsledky, včetně fotek z jednotlivých ročníků. A jak je z propozic zřejmé, pro úpické Krahujce i Komáry bude turnajovým dnem neděle (sobota je určena pro turnaj ve starší kategorii).

KRAHUJCI

Sraz: v neděli 19. prosince v 6.30 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: na stejné místo buď v 16.16, popřípadě v 17.16 hod (když bychom první autobus nestihli).

Co s sebou: táborové tričko (oranžové barvy) – musí být, je to podmínka účasti na turnaji!, sportovní oblečení do haly včetně přezůvek, které nezanechávají černé šmouhy na palubovce, tričko na převlečení, na ven teplé oblečení včetně čepice, rukavice, nepromokavé boty, florbalku, zápisník, tužku, svačinu s dostatkem pití (v hale je možné si koupit pití, případně drobné pamlsky, je na zvážení každého z rodičů, kolik peněz chce do kupovaného občerstvení dát), 12,- Kč na autobus.

KOMÁŘI

Sraz: v neděli 19. prosince v 6.25 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: ? (upřesní Komár pomocí SMS).

Co s sebou: zelené táborové triko!, trenky, přezůvky do tělocvičny, dostatek pití, svačinu, 12,- Kč na autobus + kapesné (je možno něco zakoupit i v bufetu).

Účast rodičů jako diváků je možná.

Psaní komentářů je ukončeno.