Čapkovice Open – 10. ročník 21.-22.12.2013

Ikona_kom50Ikona_bor50Ikona_kra50Ikona_rr50

Rok se s rokem sešel a už se blíží čas Vánoční a s ním i tradičně největší skautský florbalový turnaj v České republice. Jubilejní desáté klání týmů skautů, skautek, roverů, rangers, vlčat a světlušek o poháry pro nejlepší skautská florbalová družstva přivítá opět rodiště Karla Čapka – malebná podhorská víska Malé Svatoňovice.

Turnaj bude jako každoročně rozdělen do tří kategorií – starší, mladší (do 15 let) a 3+0. Starší i mladší kategorie se hrají ve velké hale v počtu 5+1 hráčů, kategorie 3+0 v přilehlé tělocvičně – bez brankářů na malé branky. Další podrobnosti najdete v propozicích či pravidlech.

Mrkni se přímo na stránky Čapkovice Open, dozvíš se více – jak o aktuálním ročníku, tak o těch již uběhlých. Budeš moci se podívat na výsledky, včetně fotek z jednotlivých ročníků. A jak je z propozic zřejmé, pro úpické Krahujce, Borůvky a Komáry bude turnajovým dnem neděle (sobota je určena pro turnaj ve starší kategorii).

KRAHUJCI + BORŮVKY

Sraz: v neděli 22. prosince v 7.30 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: na stejné místo pravděpodobně v 16.04 hod.

Co s sebou: letošní táborové tričko (červené barvy) – musí být, je to podmínka účasti na turnaji!, sportovní oblečení do haly včetně přezůvek, které nezanechávají černé šmouhy na palubovce (bez odpovídajících přezůvek do haly není účast v turnaji možná!), tričko na převlečení, na ven teplé oblečení včetně čepice, rukavic, nepromokavých bot, florbalku (kdož vlastní či můžou zapůjčit, ostatním bude půjčena středisková), svačinu s dostatkem pití (v hale je možné si koupit pití, případně drobné pamlsky, je na zvážení každého z rodičů, kolik peněz chce do kupovaného občerstvení dát), 120,- Kč (na jízdné + zaplacení tělocvičny).

Účast rodičů jako diváků je možná.

Psaní komentářů je ukončeno.