Vltava 27.-30.6.2015

Ikona_bor50
Závěrečná výprava letošního roku je tady, budeme sjíždět Vltavu na raftech! 🙂 O bezpečnost dětí na této akci se postará zkušený vodák a absolvent vysokoškolského vodáckého kurzu pedagogické fakulty Petr Benetka, zdravotnice Lenka Suchánková a hasiči Lukáš Svoboda a Matěj Černík – kompletní integrovaný systém 😉 .
Sjíždíme známý úsek řeky od Vyššího Brodu, přes Český Krumlov do Zlaté koruny a krásy těchto míst si rozhodně nenecháme ujít. Lodě a stejně tak vesty nám půjčuje agentura Ingetour, která nám zároveň zajišťuje převoz bagáže z kempu do kempu. Věci, které budeme potřebovat během dne a času na lodi, si tedy povezeme v pronajatých barelech.

Sraz: v sobotu 27. června ve 4.55 hod na mostě II. odboje v Úpici (pojedeme busem do Trutnova, není to Náchoďák, Batňovičáci musí přijet do Úpice).
Příjezd: v úterý 30. června ve večerních hodinách, napíšeme rodičům sms.

Co s sebou: karimatku, spacák, varku!, střediskový stan do dvojic, plavky (kdo má, jsou lepší dvoje!), ručník, osušku, opalovací krém, pokrývku hlavy!, sluneční brýle, stejně tak i nepromokavou bundu, pevné sandále na loď (žádné žabky či pantofle!), kecky či botasky, dle počasí pohory (pokud budou hlásit hnusně, i v mokrých pohorách se zimními ponožkami je teplo), skladnou tašku – plátěnou, či igelitku (do barelu na raft), jídlo pouze na cestu, zbytek si nakoupíme na místě, dále „běžné skautské vybavení!“ a 1400,- Kč (zahrnuta doprava, pronájem lodí, kemp, jídlo počítáme 100,- Kč/den) + případné kapesné na kofolu či zmrzlinu.

Psaní komentářů je ukončeno.