Plzeň 9.-11.12.2016

Ikona_bor50
Čas plyne jako voda a my znovu vyrážíme poznávat památky českých historických měst. V sobotu nás bude čekat celodenní hra po městě a okolí, kdy si potrénujeme orientaci, přesuny a svůj odhad i strategické plánování v cizím prostředí, večer vyrazíme do kina na Anděl páně 2. V neděli máme na Mikulášském gymnáziu domluvenou lezeckou stěnu i s 2 instruktory, včetně potřebného vybavení a podíváme se do nejvýše položené kavárny v plzeňském „mrakodrapu“, kde posedíme u čaje či kávy s nádherným výhledem do širokého okolí.

Sraz: v pátek 9. prosince v autobuse na trase Trutnov – Náchod, který odjíždí ve 14.34 hod z mostu II. odboje v Úpici (vystoupíme v Červeném Kostelci na železničním nádraží).
Příjezd: v neděli 11. prosince vlakem z Plzně v 15 hod, doma po 20 hod (takže učení na pondělí s sebou do vlaku!).

Co s sebou: karimatku, spacák, přezůvky či teplé ponožky; hrnek, malý ešák; mega teplé oblečení na sobotu (čepici, rukavice, šálu, zimní boty); lehké přilnavé sportovní oblečení na lezeckou stěnu, včetně bot s tenkou podrážkou. KPZ. Dál věci osobní potřeby, sprcha bude k dispozici. Nabíječky na telefony, budete je potřebovat k programu.
Ve vlaku máme zajištěné rezervace sedaček, častokrát i vlastní kupé…takže kytara mooc vítána.
Jídlo: s sebou komplet na pátek, sobotní snídani (nebude čas nakoupit); poté peníze či trvanlivé potraviny na občerstvení místo sobotního obědu a na sváču na nedělní cestu vlakem. (Zajištěno společně bude – sobotní večeře a nedělní snídaně a oběd.)
Peníze: kredit na mhd sms jízdenky – starší 16×4, mladší 8×4, 40 Kč vstup na věž, kapesné.

Psaní komentářů je ukončeno.