Dvoudenní výprava do matičky Prahy 30.11.-1.12.2013

Ikona_bor50
Dobrodružný víkend přelomu listopadu a prosince bude pro družinku Borůvek věnován dvoudennímu výletu do našeho hlavního města. O zážitky i program se postaralo naše spřátelené středisko Devětsil ze Spáleného Poříčí u Plzně.

Zahájení výpravy proběhne na hlavním nádraží v Praze, kde si krosnu se spacákem převezme jeden z vedoucích a odveze na místo přespání. Z toho důvodu si děti musí vzít i malý batoh do města, kde budou mít svačinu a pití na celý den. Doporučujeme termosku s horkým čajem. Následně se budou pohybovat dle pokynů etapové hry po krásných či zajímavých částech centra Prahy, po celou dobu děti budou doprovázet dospělí vedoucí, kteří Prahu dobře znají. Po skončení celodenní hry dojdeme na místo přespání a ráno po snídani dostaneme svačinu na zbytek dne. Cena 450,- Kč zahrnuje dopravu vlakem, celodenní mhd, ubytování ve skautské klubovně, část stravy.

Sraz: v sobotu 30. listopadu v 8.45 hod na vlakovém nádraží v Malých Svatoňovicích – předání dětí Helče.
Příjezd: v neděli 1. prosince v 12.59 hod opět na vlakové nádraží v Malých Svatoňovicích. (Pokud by nám tento vlak ujel, dám všem rodičům telefonicky vědět a návrat se posune na 14.59 hod.)

Co s sebou: potvrzení o přebrání zodpovědnosti při cestě vlakem, průkazku či pas – potvrzení pro dopravce pro poloviční jízdné!!, 450,- Kč. Do krosny: spacák, karimatka, věci osobní hygieny, ešus (stačí jeden díl), příbor, hrnek, odpovídající sportovní oblečení a obuv na chození po městě – samozřejmostí je skautský šátek :). Do malého batohu: jídlo a pití na celý den (bude až večeře), papír, psací potřeby, dobrou náladu. U Verči je vítána kytara, zaručujeme, že na ní dáme pozor.

Psaní komentářů je ukončeno.