Tajemství dobrých kamarádů 26.-27.6.2021

Jedna z posledních letošních výprav, na kterou jen tak nezapomenete. Čeká na vás cesta, která poodhalí tajemství jedné party kamarádů, která v tomto kraji prožila před devadesáti lety zajímavá dobrodružství. Ukážeme vám místa, o kterých se píše v jejich deníku. A tak, kdo z vás se chce vydat po stopách těchto chlapců a spatřit starý zapomenutý srub, Netopýří štolu, Jitřní skálu, strašidelnou Pavoučí jeskyni, Polní kovárnu a prozkoumat Orlí jeskyni, kde byl ukrytý poklad, ať ani na okamžik neváhá a jede s námi na výpravu.

Sraz: v sobotu v 8:10 h na autobusové zastávce Pod městem

Příchod: na mostě II. odboje v 16:05 h

S sebou: Vhodnou oblečení, pevnou obuv. Je nutno mít dva batohy. Velký, který bude odvezen na místo, kam večer dojdeme a malý, kterým si kluci nechají a celou sobotu s ním budou chodit.

Do malého batohu: pláštěnku, náhradní ponožky, KPZ, blok, baterku, tužku, pití na celý den, svačinky, pytlík na odpadky, toaleťák, kapesník, oběd (něco co se nemusí dělat na liháči/plyńáku -> úspora místa a váhy)

Do velkého batohu: spacák, karimatku, hamaku (kdo má), kroj, šátek na hry, 30kč, lžíci, zavírací nůž, ešus, snídani, svačinu, pití na neděli, něco na opékání, 5 papírových střel, náhradní oblečení, oblečení na spaní. Nedělní oběd bude zajištěn.

 

 

Psaní komentářů je ukončeno.