Přespávačka na Hájence 16.-18. 2. 2018

Ikona_kra50

Tak a je to tady! První přespávačka tohoto roku je tu. Opět budeme přespávat na Hájence trutnovských skautů u Nového Rokytníku. A proč se zúčastnit právě této akce v tomto mrazivém únorovém počasí? Je to možná skautská akce jako každá jiná, ale s příchodem nového roku přicházejí i nové báječné hry a samozřejmě i nové dobrodružství! Tak neváhej, protože už jen týden a všechno tohle vypukne 🙂

Sraz: v pátek 16. února v 16.15 hod na mostě II. odboje v Úpici (páteční schůzka Žluťásků, Modrásků a Bělásků tedy odpadá).

Příjezd: na stejné místo v neděli 18. února ve 12.30 hod.

Co s sebou: vhodné oblečení do přírody odpovídající předpokládanému počasí, vlčácký ( skauti skautský) šátek na sebe, pevné nepromokavé boty, náhradní věci na převlečení, pláštěnku, vybavenou KPZ, uzlovačku, zpěvník z tábora, šátek (kterým se dají zavázat oči),  psací potřeby, zápisník, zavírací nožík, baterku (lépe čelovku), 3 papkoule, 3 životy, pytlík na odpadky, věci na spaní, spacák, karimatku, bačkory, ešus, příbor, otvírák, vše zabaleno v jednom batohu, 250,- Kč (v ceně zahrnuté ubytování + společné jídlo – 2x večeře a 1x oběd) 

Strava:
+ vlastní svačiny během dne J

  Snídaně Oběd Večeře
Pátek X X Zajištěna
Sobota Vlastní Zajištěna Zajištěna
Neděle Vlastní X X

 

Psaní komentářů je ukončeno.