Závody vlčat a světlušek ve Dvoře Králové n.L. 10.5.2014

Ikona_kra50Ikona_kom50
Tradiční závod ve skautských disciplínách, který se koná každé dva roky. Letos se tento závod uskuteční ve Dvoře Králové nad Labem a opět se ho zúčastní všechna vlčata z okresu. Komáři i Krahujci postaví po dvou hlídkách. Proto všechny prosíme, aby dorazili včas!
Soutěží se v těchto disciplínách: znalost první pomoci, manuální zručnost, fyzická zdatnost, logické myšlení, schopnost řešit problémové situace, schopnost vyhledávat informace, kuchařská dovednost, schopnost orientace, překvapení.
1. hlídka Komárů – Koumák, Pirát, Kolumbus, Dingo, Varan, (Šerchán);
2. hlídka Komárů – Čertík, Pavouk, Indoš, Daf, Bzuk;
Krahujčí hlídka Žluťásci: Alva, Jakub G., Matěj P., Ondra, Želva;
Krahujčí hlídka Modrásci: Adam, Dominik, František, Jakub M., Saša, Vojta.

Sraz: v sobotu 10. května v 6.15 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: na stejné místo v 19.26 hod.

Co s sebou: kroj, šátek, turbánek, šňůrku s píšťalkou, rifle nebo jiné kalhoty ideálně „přírodní“ barvy, opasek, průkazku, pláštěnku, Komáři i družinové triko (zelené – hnědé), Komáři i zelenou družinovou čepici s komárem, věci (strojení) na venkovní hry (v podstatě stačí celkově dvoje oblečení – jedno krojové a druhé, v němž na závody pojedeme a které bude možno využít i v rámci doprovodného programu – jen upozorňujeme, že i doprovodný program není sezení na lavičkách a jsou to většinou sportovní činnosti, u nichž může dojít k zašpinění nebo dokonce i případně k natržení oblečení – spíš na to jen upozorňujeme, abyste neoblékali kluky do těch nejlepších možných věcí), ešus (stačí jeden z dílů), hrnek (plecháček), lžíci, zavírací nůž, KPZ, tužku, zápisník, pevné boty, náhradní ponožky, na startovné 70,- Kč (v ceně je oběd) a dalších 130,- Kč na dopravu s nějakou tou malou rezervičkou (dohromady tedy 200,- Kč v rámci polovičního jízdného, ale POZOR – každé dítě musí mít jakoukoli kartičku na prokázání věku!!!, alternativně klidně i kartičku zdravotní pojišťovny – pokud ji někdo mít nebude, hrozí jízdné bez uplatnění slevy na dítě a v takovém případě by napsané korunky nestačily!!!), svačinu, dostatek pití. (Kroj + Komáři zelené kraťasy, Krahujci kalhoty do batohu.)

Psaní komentářů je ukončeno.