, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, blog, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, shop/, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, wp, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,

Závody vlčat a světlušek v Červeném Kostelci 3.-5.6.2016

Ikona_kra50
Odměnou za vybojování prvního a druhého místa v základním kole Závodu vlčat a světlušek v Hostinném je postup do kola krajského, které se letos koná příjemně blízko, a to v Červeném Kostelci 🙂 . Týká se kompletních šestek Žluťásků a Modrásků! Hlavní dění se odehrává při Základní škole V. Hejny, kde je zajištěno ubytování i částečně stravování (viz informace níže).

Pozvánka na ZVaS do Červeného Kostelce

Pozvánka na ZVaS do Červeného Kostelce

Sraz: v pátek 3. června v 18.25 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: na stejné místo v neděli 5. června ve 13.26 hod.

Co s sebou: kompletní kroj (do batohu), oddílové tričko (na sebe), pevnou obuv vhodnou na běhání v přírodě, pláštěnku (v každém případě, i když budou hlásit slunečné počasí!), KPZ, uzlovačku, spacák, karimatku, věci na spaní (jelikož se spí ve škole, stačí pouze např. lehká tepláková souprava), náhradní ponožky, přezůvky, osobní hygienu (určitě je dobré mít s sebou i kus toaleťáku), lžíci, umělohmotnou lahev na pití (spíš tu menší, na místě i na trati bude možnost doplnění pitím), jídlo a pití na páteční večeři, baterku, zápisník s tužkou (pozor na to – každý skutečně potřebuje zápisník a psací potřebu, která opravdu píše!), kartičku pojištěnce, 350,- Kč (v ceně je zahrnuta doprava i účastnický poplatek).
Všechny věci zabalit do velkého batohu a mít s sebou i baťůžek malý, do kterého se až na místě dají věci potřebné na samotný závod. Velmi žádám rodiče, aby si věci zabalili do batohu sami kluci. Ať mají vskutku přehled, kde co mají. Zároveň i balení batohu může být jednou ze závodních disciplín.
Batohy si budou nést sami kluci na zádech. Sice to nebude dlouhá tůra, ale i tak může být každá věc nevhodně zabalená obtěžující, stejně tak jakékoliv příruční zavazadlo. Věci do rukou pokud možno ať nejsou, půjde-li to (žádné igelitky prosím).
Každá šestka bude mít zároveň svoji lékárničku – berou je staří Krahujci.

Strava zajištěná pořadatelem:
Sobota: snídaně, dopolední svačina (balíček na cestu), oběd (balíček na cestu), svačina (balíček na cestu) a
teplá večeře.
Neděle: snídaně a balíček na cestu domů.

Psaní komentářů je ukončeno.