Výprava na rtyňskou Žabárnu 9.-11.2.2014

Ikona_kra50
Výpravu za sněhem musíme oželit, ale prázdniny si přesto zpestříme společnou vlčáckou akcí! Za poznáním symbolů smečky, za pohledem na plovoucí kačky, s hrami na divoké mačky, za stravou, jež jistě půjde na dračky – to vše v místa, která pojmenována byla dle jedné drzé žabičky :).
S nadsázkou a humorem, s hrami veskrze stmelujícími, za pohádky či písně usínajícími, v útulných místnůstkách s možností u kamen prokřehlé prstíky ohřát si.

Sraz: v neděli 9. února ve 14.25 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: v úterý 11. února v 16.26 hod na zastávku II. odboje v Úpici.

Co s sebou: spacák, karimatku, věci na spaní (i když budeme v chatkách, je zima, nepodcenit), teplé oblečení „na ven“ (nechceme se parádit, jde nám o udržení příjemného tepelného komfortu i za cenu, že se nebudeme líbit případně kolemjdoucím slečnám), věci na převlečení (nad rámec věcí na spaní; tedy určitě spodní prádlo, ponožek ať je raději více než méně, kalhoty, mikina či svetr, tričko lépe s dlouhým rukávem), pevnou nepromokavou obuv (na ven), přezůvky do klubovny (spíše namísto bačkor či sandálů třeba cvičky do tělocvičny či čisté letní boty), pláštěnku, šátek, provázek, zápisník s tužkou, baterku, hrníček na čaj, termosku, osobní hygienu, 200,- Kč (pronájem kluboven + cesty autobusem + 2x oběd).
Strava z domova: NE večeře, PO snídaně + 2x svačinky (ovoce, sušenka apod.) + večeře, ÚT snídaně + 1x svačinka. Jídlo pokud možno zvolit takové, aby se hned nezkazilo – lednice k dispozici není a na případné chladné počasí se na 100% také spolehnout nedá :). Čistá voda je k dispozici na místě, ale budeme dělat čaje.
Na místě je rovněž k dispozici ekologické wc.
Spíme ve skautských klubovnách ve Rtyni v Podkrkonoší.

Krahujci (nováčci i ti staří) pojedou do Rtyně a na konci opačným směrem zpět do Úpice autobusem. Věci zabalené v batohách (ne v igelitkách prosím) vezmu na místo určení autem. Kdo z vás – rodičů – mi s odvozem případně bude chtít pomoci, samozřejmě to rád uvítám a prosím o takovou informaci s předstihem. Děkuji.

Psaní komentářů je ukončeno.