Výprava ke stromečku 19.12.2015

Ikona_kra50
Závěrečnou akcí Krahujců v kalendářním roce 2015 bude výprava do okolních lesů, kde se tentokráte pokusíme obdarovat někoho jiného. Snad se nám podaří vytvořit vánoční pohoštění a zvířátka si budou moci pochutnat i na něčem jiném, než jsou běžně zvyklá.

Sraz: v sobotu 19. prosince v 10.00 hod v parčíku před Divadlem Aloise Jiráska v Úpici.
Příchod: na stejné místo v 16 hod.

Co s sebou: vhodné a teplé oblečení do přírody dle počasí, pevnou, nepromokavou obuv, čepici, rukavice, pláštěnku (bude-li předpoklad deštivého počasí), šátek, zavírací nožík, KPZ, zápisník, tužku, hadřík (vlhčený nebo suchý) či kapesník na utření rukou, jídlo a pití na celou výpravu (opékat nebudeme, k pití ponejvíce vhodný teplý čaj v termosce).

Následují tipy na různé dobroty pro zvířátka. Je na možnostech každého jedince, co chce a co může přinést! 😉 :
oříšky vlašské i lískové, žaludy, bukvice, kaštany, šišky, šípky, jeřabiny, slunečnicová či dýňová semínka, lojové koule či tyčinky, kukuřici, jablka, hrušky, mrkev, celer, kedluben, košťál od zelí či kapusty, případně jiná mňamka z chovatelských potřeb.
Naopak určitě nenosit žádné rohlíky, čerstvý chleba a další pečivo z kynutého těsta, syrové a vařené brambory, solená a kořeněná jídla, obilné klasy či jiné přírodniny zakoupené na ozdobu v květinářství (mohou být nalakované či jinak chemicky ošetřené).

Psaní komentářů je ukončeno.