Přechod Jestřebích hor 28.-29.5.2011

Ikona_kom50Ikona_kra50Ikona_rr50
Letos je takové malé kulaté výročí, protože oblíbené setkání světlušek, vlčat, skautek, skautů, rangers, roverů i činovníků na Pasekách se uskuteční již popatnácté

Malosvatoňovický R&R kmen Ingwivvvingwi srdečně zve!

Zvadlo na Přechod Jestřebích hor 2011

Každoroční, tradiční setkaní skautů a skautek z celého okresu i mimo něj. Během dopoledne příchod na paseky, kde proběhne výměna pamětních lístečků, otisk nového razítka do deníku (i těch předešlých). V pravé poledne slavnostní nástup a ponejvíce společný program plný her. Tuto akci pořádá naše středisko Araukarit.

KRAHUJCI

Sraz: v sobotu 28. května v 8.25 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: v neděli 29. května v 9.36 hod na zastávku II. odboje v Úpici.

Co s sebou: kroj (v batohu), šátek, vhodné oblečení do přírody, teplé věci na spaní, spacák, karimatku, pláštěnku, věci na převlečení, pevnou, nepromokavou obuv, šátek, zápisník s tužkou, KPZ, zavírací nožík, popřípadě i lžíci, jídlo a pití na celou výpravu dle vlastního uvážení (nepočítat s možností zakoupení jídla či pití na Pasekách, všechno jídlo a pití mít s sebou, jako bychom jeli do odlehlé pustiny), samozřejmě liháče jsou povoleny, budou-li si chtít Krahujci jídlo (konzervu) ohřívat. Opékat nebudeme. Peníze nejsou vůbec potřeba, prosím nebrat (není potřeba ani žádné kapesné).
Spíme ve stanech (bez podsad). Kdo si chce vzít navíc deku, pochopitelně může. Od země však karimatka bohatě stačí.

KOMÁŘI

Sraz: v sobotu 28. května v 8.20 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: na stejné místo v 19.16 hod (v případě deště v 17.16 hod, upřesní se při odjezdu).

Co s sebou: družinové triko + čepici, vhodnou – pevnou obuv, pláštěnku, KPZ, deník, pamětní kartičky na výměnu, tužku, 30,- Kč, pití na celý den, konzervu + liháč + kostky, nebo jídlo dle chuti, lžíci, pytlík na použitou konzervu, otvírák. Opékat nebudeme.

Psaní komentářů je ukončeno.