Přechod Jestřebích hor 26.-27.5.2012

Ikona_kom50Ikona_kra50Ikona_rr50
Každoroční setkání světlušek, vlčat, skautek, skautů, rangers, roverů i činovníků v osadě Paseka v Jestřebích horách se uskuteční letos pošestnácté.

Malosvatoňovický R&R kmen Ingwivvvingwi Vás všechny srdečně zve!

Zvadlo na Přechod Jestřebích hor 2012

Tradiční setkaní skautů a skautek z celého okresu i mimo něj. Letos trošičku se změnou začátku hlavního programu – slavnostní zahajovací nástup proběhne už v 11 hod. Prosíme tedy všechny, nechť na Paseky dojdou s takovým předstihem, ať jednak stihnou začátek programu, tak i výměnu pamětních kartiček a otisk pamětních razítek :-).

KRAHUJCI

Sraz: v sobotu 26. května v 8.25 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: v neděli 27. května v 11.16 hod na zastávku II. odboje v Úpici.

Co s sebou: povinností je mít oddílové tričko (doporučuji v batohu, na výměnu za to zpocené, co půjdeme s batohy), kroj (v batohu), šátek, vhodné oblečení do přírody, teplé věci na spaní, spacák, karimatku, pláštěnku, věci na převlečení, pevnou, nepromokavou obuv, zápisník s tužkou, KPZ, 20,- Kč na autobus, zavírací nožík, lžíci, jídlo a pití na celou výpravu dle vlastního uvážení (nepočítat s možností zakoupení jídla či pití na Pasekách, všechno jídlo a pití mít s sebou, jako bychom jeli do odlehlé pustiny), samozřejmě liháče či varky, budou-li si chtít Krahujci jídlo (konzervu) ohřívat. Opékat nebudeme.
Spíme jako vždy v jehlanech. Každý na schůzce obdrží jednu celtu – nezapomenout přibalit a vzít s sebou!
Dobře doma zvážit, co a jaké věci s sebou na výpravu vzít a jak je co nejlépe do batohu sbalit – vše neseme na zádech jak v sobotu cestou na Paseky, tak v neděli z nich.

KOMÁŘI

Sraz: v sobotu 26. května v 8.25 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: na stejné místo v 19.16 hod (v případě deště v 17.16 hod, upřesní se při odjezdu).

Co s sebou: družinové triko + čepici, vhodnou – pevnou obuv, pláštěnku, KPZ, deník, pamětní kartičky na výměnu, tužku, 30,- Kč, pití na celý den, konzervu + liháč + kostky nebo jídlo dle chuti, svačinu, lžíci, pytlík na použitou konzervu, otvírák. Opékat nebudeme.

Psaní komentářů je ukončeno.