Prázdninovka předtáborová 21.-22.6.2014

Ikona_kra50
Už se těš, žádná lež, výprava už se chystá! Svaly tuž, tělo vzpruž, dvoudenka herní volá! Zajedeme v místa známá, kde se nám tak dobře spává, v soutěžích se ukážeme, charaktery vyzvedneme, skautský rok si zhodnotíme, buřtíčky si opečeme, v svitu slunka, přejme si to, veselejší by to bylo.
Komu místo zřejmé není, nápověda v dalším řádku, měsíc hladu, utrpení, strávili jsme pěkně v klídku, v teple chatek vyvalení, vábivá voda v rybníčku, lepší plácek snad už není, myslím si na rtyňskou Žabku ;).

Sraz: v sobotu 21. června v 8.15 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: na stejné místo v neděli 22. června v 15.26 hod.

Co s sebou: spacák, karimatku, věci na spaní, vhodné oblečení do přírody, pevnou nepromokavou obuv (na ven), přezůvky do klubovny (spíše namísto bačkor či sandálů třeba cvičky do tělocvičny či čisté letní boty), pláštěnku, kapesník, šátek, zápisník s tužkou, baterku, KPZ, stezku (Vlče Nováček), plechový hrníček, termosku s teplým čajem, pet lahev s pitím, chléb – rohlíky, vuřty, konzervu, obecně jídlo na dva dny (inspirace v doporučení níže), zavírací nožík, lžíci, otvírák na konzervu, liháč + kostky, toaleťák, osobní hygienu (zubní kartáček s pastou), 40,- Kč.
Spíme ve skautských klubovnách ve Rtyni v Podkrkonoší.
Sobota: oběd – konzerva, svačina – ovoce, tatranka, večeře – něco na opékání.
Neděle: snídaně – sladké pečivo, svačina – ovoce, oběd – konzerva.

Krahujci (nováčci i ti staří) pojedou do Rtyně a na konci opačným směrem zpět do Úpice autobusem. Věci zabalené v batohách (ne v igelitkách prosím) vezmu na místo určení autem. Kdo z vás – rodičů – mi s odvozem případně bude chtít pomoci, samozřejmě to rád uvítám a prosím o takovou informaci s předstihem. Bude stačit myslím jeden z vás, děkuji.

Psaní komentářů je ukončeno.