Čapkovice Open – 9. ročník 15.-16.12.2012

Ikona_kom50

Ikona_kra50

Ikona_rr50
Rok se s rokem sešel a už se blíží čas Vánoční a s ním i tradičně největší skautský florbalový turnaj v České republice. Již podeváté se budou týmy skautů, skautek, roverů, rangers, vlčat a světlušek utkávat v rodišti Karla Čapka o poháry pro nejlepší skautská florbalová družstva. A pokud by se vyhrát nepodařilo, určitě si užijete aspoň spoustu srandy ve výborné atmosféře malosvatoňovického sportovního areálu.

Turnaj bude jako každoročně rozdělen do tří kategorií – starší (nad 15 let), mladší (do 15 let) a 3+0. Starší i mladší kategorie se hrají ve velké hale v počtu 5+1 hráčů, kategorie 3+0 v přilehlé tělocvičně – bez brankářů na malé branky. Další podrobnosti najdete v propozicích či pravidlech.

Mrkni se přímo na stránky Čapkovice Open, dozvíš se více – jak o aktuálním ročníku, tak o těch již uběhlých. Budeš moci se podívat na výsledky, včetně fotek z jednotlivých ročníků. A jak je z propozic zřejmé, pro úpické Krahujce i Komáry bude turnajovým dnem neděle (sobota je určena pro turnaj ve starší kategorii).

KRAHUJCI

Sraz: v neděli 16. prosince v 7.30 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: na stejné místo pravděpodobně v 16.04 hod.

Co s sebou: letošní táborové tričko (tmavě modré barvy s erbem) – musí být, je to podmínka účasti na turnaji!, sportovní oblečení do haly včetně přezůvek, které nezanechávají černé šmouhy na palubovce, tričko na převlečení, na ven teplé oblečení včetně čepice, rukavic, nepromokavých bot, florbalku, zápisník, tužku, svačinu s dostatkem pití (v hale je možné si koupit pití, případně drobné pamlsky, je na zvážení každého z rodičů, kolik peněz chce do kupovaného občerstvení dát), 20,- Kč.

KOMÁŘI

Sraz: v neděli 16. prosince v 7.25 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Odjezd: autobus nám z Malých Svatoňovic jede až před 16 hod. Bylo by možné pro kluky přijet? Hala učiliště Malé Svatoňovice cca ve 14.30 hod (v tento čas je plánováno vyhlášení výsledků turnaje).

Co s sebou: letošní pirátské táborové triko!, trenky, přezůvky (sálovky) do tělocvičny, dostatek pití, svačinu, 20,- Kč na autobus + kapesné, je možno něco zakoupit i v bufetu, jako organizátoři máme vstup na turnaj zdarma.

Účast rodičů jako diváků je možná.

Psaní komentářů je ukončeno.