Betlémské světlo od 20.12.2008 v Úpici

Ikona_kra50
Betlémské světlo je plamínek, který putuje napříč Evropou. Světélko zažehnuté v místě narození Ježíše Krista – Betlémě – k nám letos dorazí již podevatenácté. Určitě se podívej na stránky www.betlemske-svetlo.cz, dozvíš se

Tisková zpráva k Betlémskému světlu 2008
Název: tz_betlemskesvetlo_regio (344 clicks)
Titulek: Tisková zpráva k Betlémskému světlu 2008
Filename: tz_betlemskesvetlo_regio.pdf
Velikost: 123 KB

mnohem více informací a hlavně – najdeš si místo, kam pro plamínek betlémského světélka přijít.

Plakát k betlémskému světlu

Plakát k betlémskému světlu

Pro obyvatele Úpice i nejbližšího okolí bude plamínek betlémského světélka k dispozici po dobu pěti dní v následujících hodinách:
20. prosince – od 17 do 18 hod (koncert Česká mše vánoční),
21. prosince – od 14 do 17 hod,
22. prosince – od 14 do 17 hod,
23. prosince – od 14 do 17 hod,
24. prosince – od 14 do 17 hod.

Předání se uskuteční před zahájením koncertu symfonického orchestru a pěveckého sboru ZUŠ Hronov J. J. Ryba – Česká mše vánoční v Husově sboru v Úpici. Velké díky patří husitskému faráři Tomáši Karlovi, jež nám s velkou ochotou umožnil jak samotné symbolické předání Betlémského světla Úpici, tak i jeho umístění v uvedených předvánočních dnech v Husově sboru, kam je možné si pro světélko přijít. S sebou nezapomenout kahánky, lucerničky nebo svíčky.

Sraz: v sobotu 20. prosince v 16.30 hod v parčíku před Divadlem Aloise Jiráska v Úpici.
Konec je zcela libovolný, naším posláním je symbolicky předat světélko městu Úpici. Po předání můžete zůstat na koncert v kostele a nebo jít domů. Při té příležitosti srdečně zvu i vaše rodiče, přijďte společně a zůstaňte i na koncert…

Co s sebou: není potřeba prakticky nic, jen teplé a vhodné oblečení do kostela (bude v něm jistě slušná zima a budeme bez pohybu, tak to nepodceňte a raději se ustrojte více). Samozřejmě vemte s sebou i vy kahánek nebo lucerničku, ať si světélko můžete domů také odnést.

Zde je možné si otevřít či stáhnout tiskovou zprávu: tz_betlemskesvetlo_regio.pdf

Psaní komentářů je ukončeno.