Vánoční besídka Komárů 19.12.2009

Ikona_kom50
Je to jedna z našich nejoblíbenějších tradičních akcí, na které by neměl nikdo chybět. Naladí vás příjemnou vánoční atmosférou a o to více se budete těšit na pravý Štědrý večer. Během schůzky zpíváme koledy, krájíme jablka, louskáme ořechy, pouštíme lodičky a k tomu ochutnáváme cukroví od našich maminek. A na závěr se scházíme u stromečku, u kterého si nadělujeme dárečky. Dříve dával každý každému, ale tuto tradici jsme později změnili a to tak, že každý Zelený Komár nadělí Hnědým a obráceně. Měla by to být pouze nějaká malá drobnost pro radost. Ne zakoupená, ale vyrobená vlastní rukou. Tak zkuste něco zajímavého vyrobit. Na všechny se moc těší Komár.

Sraz: v sobotu 19. prosince v 15.30 hod v parčíku před Divadlem Aloise Jiráska v Úpici.
Konec: v 19 hod.

Co s sebou: tři vlašské ořechy, jablko, cukroví, kousek svíčky (aby se vešla do skořápky) a dárečky – Zelení 6x pro Hnědé a Hnědí 7x pro Zelené.

BETLÉMSKÉ SVĚTLO: kdo by jste chtěl mít doma na Vánoce plamínek dovezený přímo z Betléma, tak 19. prosince ho do Úpice přiveze naše skautská družina Krahujců. Více informací se brzy objeví na našich stránkách.

Psaní komentářů je ukončeno.