Krajské závody vlčat v Novém Městě n.M. 24.-25.5.2014

Ikona_kom50
Oběma hlídkám Komárů se podařilo uspět na okresních závodech ve Dvoře Králové a obhájit tak putovního vlka. Tím však tyto závody pro nás neskončili a my postoupili do kola krajského, které se koná jako dvoudenní akce v Novém Městě nad Metují. Doufám, že na tyto závody dorazíte všichni a pokusíte se zabojovat i na kraji. Snad výše startovného neohrozí vaší účast. Pokud by totiž někdo vypadl, ohrozí tím start ostatním členům.
1. hlídka Komáři A – Koumák, Varan, Pirát, Kolumbus, Šerchán;
2. hlídka Komáři B – Čertík, Dingo, Pavouk, Indoš, Daf, Bzuk.

Sraz: v sobotu 24. května v 6.50 hod u hračkárny na náměstí v Úpici (jede se v 7.00 hod třemi auty: p. Kašpar, p. Pirný a Komár).
Příjezd: na stejné místo v neděli 25. května kolem 15.00 hod.

Co s sebou: kroj, šátek, turbánek, šňůrku s píšťalkou, rifle, (na cestu a na nástup), opasek, průkazku (kdo nemá, tak průkazku pojištěnce k prokázání věku), pláštěnku, družinové triko (zelené – hnědé), zelenou družinovou čepici s komárem, věci na venkovní hry, věci na spaní, ešus, hrnek, lžíci, zavírací nůž, KPZ, tužku, zápisník, pevné boty, náhradní ponožky, spacák, na startovné 400,- Kč (v ceně je strava od sobotního oběda do nedělního balíčku na cestu, ubytování v chatkách, upomínkové předměty), 100,- Kč na dopravu, svačinu a pití na sobotní dopoledne, hygienické potřeby.
Kroj + zelené kraťasy do batohu.

Psaní komentářů je ukončeno.