Celostátní kolo závodu vlčat v Kutné Hoře 26.-28.9.2014

Ikona_kom50
A je to tady. Velká výzva je před námi. Po úspěšném vítězství v okresním a krajském kole nás čeká celostátní kolo, kterého se zúčastní ti nejlepší z celé republiky. (Jen tak pro zajímavost – tímto závodem prošlo 1 422 družin, což bylo 11 543 účastníků a proběhlo 90 kol). Držte tedy palce, snad se nám podaří nějaké solidní umístění. 🙂
Hlídka Komáři ve složení – Koumák, Varan, Pirát, Kolumbus, Šerchán, (nahradník Dingo).

Sraz: v pátek 26. září ve 12.15 hod na mostě II. odboje v Úpici (bus jede ve 12.28 hod).
Příjezd: v neděli 28. září buď ve 14.59 hod nebo 16.59 hod na vlakové nádraží v Malých Svatoňovicích (v obou případech autobus do Úpice odjíždí o hodinu později).

Co s sebou: kroj, šátek (žlutý i hnědý), turbánek, šňůrka s píšťalkou, rifle, (na cestu a na nástup), opasek, skautskou průkazku, průkazku pojištěnce k prokázání věku, pláštěnku, družinové triko (zelené – hnědé), zelenou družinovou čepici s komárem, zelené kraťasy, věci na venkovní hry, věci na spaní, hrnek, zavírací nůž, KPZ, čelovku, kdo má i mobil, lahev na pití, tužku, zápisník, pevné boty, přezůvky, zástěru 🙂 , malý batůžek, náhradní ponožky, spacák, karimámu, na startovné 500,- Kč 🙁 (v ceně je strava od sobotní snídaně do neděle, ubytování v základní škole), 220,- Kč na dopravu, kapesné, svačinu a pití na cestu, páteční večeři, hygienické potřeby. Kroj + zelené kraťasy do batohu. (Komár – totemová hůl, vlajka, Mistr Bimbas, sv. Barbora, stopky, pravidla, booklet, foťák, kamera.)

Psaní komentářů je ukončeno.