Čapkovice Open – 12. ročník 19.-20.12.2015

Ikona_kom50Ikona_rr50
Rok se s rokem sešel a už se blíží čas Vánoční a s ním i tradičně největší skautský florbalový turnaj v České republice. Již podvanácté se budou týmy skautů, skautek, roverů, rangers, vlčat a světlušek utkávat v rodišti Karla Čapka o poháry pro nejlepší skautská florbalová družstva. A pokud by se vyhrát nepodařilo, určitě si užijete aspoň spoustu srandy ve výborné atmosféře malosvatoňovického sportovního areálu.

Turnaj bude jako každoročně rozdělen do tří kategorií – starší (bez omezení věku), mladší (hráči a hráčky narození v roce 2000 a později) a 3+0. Starší i mladší kategorie se hrají ve velké hale v počtu 5+1 hráčů, kategorie 3+0 v přilehlé tělocvičně – bez brankářů na malé branky. Další podrobnosti najdete v propozicích či pravidlech.

Mrkni se přímo na stránky Čapkovice Open, dozvíš se více – jak o aktuálním ročníku, tak o těch již uběhlých. Budeš moci se podívat na výsledky, včetně fotek z jednotlivých ročníků. A jak je z propozic zřejmé, pro Komáry bude turnajovým dnem neděle (sobota je určena pro turnaj ve starší kategorii).

KOMÁŘI

Sraz: v neděli 20. prosince v 7.25 hod na mostě II. odboje v Úpici (bus odjíždí v 7.39 hod).
Odjezd: autobus nám z Malých Svatoňovic jede až v 16.05 hod. Bylo by možné pro kluky přijet? Hala učiliště Malé Svatoňovice ve 14.00 hod (plánované vyhlášení výsledků turnaje 14.00 – 14.30 hod).

Co s sebou: kdo má, tak florbalku, letošní táborové triko Zlatá horečka!, trenky, přezůvky (sálovky s bílou podrážkou) do tělocvičny, dostatek pití, svačinu, 20,- Kč na autobus, + 25,- Kč startovné + kapesné, je možno něco zakoupit i v bufetu.

Účast rodičů jako diváků je možná.

Psaní komentářů je ukončeno.