Slavnost Babího léta 21.-23.9.2012

Ikona_kra50Ikona_ber50
Akce pořádaná polickým střediskem Skaláci v Hlavňově. Letošní téma společné hry – Divoký západ. Krom toho nás čeká setkání se skauty a skautkami nejen náchodského okresu, posezení u ohně, noční hra, přespání pod stany, bloudění v Broumovských stěnách, bezva cestování veřejnými dopravními prostředky a doufám taky šťastný a pohodový návrat s kupou super zážitků.

Zvadlo na Slavnost Babího léta 2012

Sraz: v pátek 21. září v 18.25 hod na autobusové zastávce most II. odboje v Úpici.
Příjezd: v neděli 23. září v 17.26 hod na zastávku II. odboje v Úpici.

Co s sebou: oddílové tričko (+ náhradní další tričko, pokud možno ale nějaké „naše“), šátek, vhodné oblečení do přírody, teplé věci na spaní, spacák, karimatku, čepici, pláštěnku, věci na převlečení, pevnou, nepromokavou obuv, zápisník s tužkou, KPZ, baterku nebo čelovku, zavírací nožík, lžíci, jídlo na celou výpravu dle vlastního uvážení (pitná voda bude v místě akce k dispozici), liháče či varky, 100,- Kč na autobus a účastnický poplatek.

Přespáváme v jehlanech. Tzn., že každý účastník obdrží jednu celtu a každý účastník bude mít již z domova připravené 4 klacíky jako kolíky ke stanům (v místě akce si je nebudeme mít možnost shánět, k tomu již bude tma a nechceme celou noc hrát hru „kdo vůbec postaví jehlan“).
POZOR – batohy si sbalte již s předstihem a přineste je už ve čtvrtek na schůzku – já vám je odvezu do Police, abyste s nimi nemuseli v pátek cestovat busem! Do batohů dejte pokud možno vše, možná jen některé potraviny si budete chtít vzít až v pátek – mějte je tedy třeba vyjímečně v tašce, kterou poté bezproblémů dáte v Polici do batohu. Abyste jako neměli třeba 2 balohy (jeden velký, který odvezu, a jeden malý na cestu – i malý batoh budete mít zřejmě problém dát do toho velkého).
V případě dotazů se včas zeptejte.

Psaní komentářů je ukončeno.