Přechod Jestřebích hor 15.-16.5.2010

Ikona_kom50Ikona_kra50Ikona_ber50Ikona_rr50
Čtrnáctý ročník oblíbeného setkání světlušek, vlčat, skautek, skautů, rangers, roverů i činovníků na Pasekách je tady!

Zvadlo na Přechod Jestřebích hor 2010
Název: zvadlo_pjh10 (464 clicks)
Titulek: Zvadlo na Přechod Jestřebích hor 2010
Filename: zvadlo_pjh10.pdf
Velikost: 3 MB

Tímto si Vás dovolujeme všechny pozvat!

Zvadlo na Přechod Jestřebích hor 2010

Každoroční, tradiční setkaní skautů a skautek z celého okresu i mimo něj. Během dopoledne příchod na paseky, kde proběhne výměna pamětních lístečků, otisk nového razítka do deníku (i těch předešlých), oběd a odpoledne je již plné her. Tuto akci pořádá naše středisko Araukarit.

KRAHUJCI

Sraz: v sobotu 15. května v 8.20 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: v neděli 16. května v 9.37 hod na zastávku II. odboje v Úpici.

Co s sebou: oddílové tričko, šátek, vhodné oblečení do přírody, teplé věci na spaní, spacák, karimatku, pláštěnku, věci na převlečení, pevnou, nepromokavou obuv, šátek, zápisník s tužkou, KPZ, zavírací nožík, popřípadě i lžíci, jídlo a pití na celou výpravu dle vlastního uvážení (nepočítat s možností zakoupení jídla či pití na Pasekách, všechno jídlo a pití mít s sebou, jako bychom jeli do odlehlé pustiny), samozřejmě liháče jsou povoleny, budou-li si chtít Krahujci jídlo (konzervu) ohřívat. Opékat nebudeme. Peníze nejsou vůbec potřeba, prosím nebrat (není potřeba ani žádné kapesné).
Věci si sbalit do velkého batohu (ty budou ze zastávky autobusu v Úpici odvezeny na Paseky autem). S sebou mít jen svačinu s pitím, pláštěnku, KPZ a zápisník s tužkou v malém batůžku, se kterým pojedeme autobusem do Svatoňovic a poté pěšky na Paseky.
Spíme ve stanech (bez podsad). Kdo si chce vzít navíc deku, pochopitelně může. Od země však karimatka bohatě stačí.

KOMÁŘI

Sraz: v sobotu 15. května v 8.20 hod na mostě II. odboje v Úpici.
Příjezd: na stejné místo v 18.20 hod.

Co s sebou: kroj (v batohu), vhodnou obuv, pláštěnku, KPZ, deník, pět papírových střel, 30,-Kč, pití na celý den, konzervu + liháč + kostky, nebo jídlo dle chuti, lžíci, pytlík na použitou konzervu, otvírák. Opékat nebudeme.

Psaní komentářů je ukončeno.