- středisko Araukarit Malé Svatoňovice - http://junak.upice.cz -

Havlovická závěrečka 18.-19.6.2011

Ikona_kra50
Poslední akcí vlčáckého roku 2010-11 bude před samotným táborem dvoudenka do Havlovic. Čeká nás celoroční vyhodnocování (nejlépe bodovaných jedinců, mezišestkového souboje, bodovacího žebříčku, ale i nejlepšího káerkáře), rovněž nás čeká dlouho očekávané vaření buřtguláše a tentokráte i večerní specialitky – opékání špízů. Předpokládám, že nás nemine výprava na Vízmburk, nějaká ta bojovka, večerní hraní na kytaru…

Sraz: v sobotu 18. června v 8.20 hod na autobusové zastávce Revoluční v Úpici.
Příjezd: na autobusovou zastávku Most F. L. Riegra ve v 13.24 hod autobusem od Hořiček (popřípadě lze vystupovat na autobusové zastávce Pod Městem ve 13.22 hod).

Co s sebou: kroj (v batohu), šátek, vhodné oblečení do přírody, věci na spaní, spacák (karimatka není potřeba!), pevnou obuv, pláštěnku, zápisník s tužkou, stezku vlčat, KPZ, zavírací nožík, lžíci, lihový vařič + lihové kostky, 5 papírových střel. Peníze nejen na autobus (každému individuálně napíšu e-mailem). Pití každý dle svého uvážení, popřípadě je možné na místě doplnit pitnou vodu, jídlo vyplývá dle níže rozepsaného jídelníčku.

Jídlo: