Slavnost Babího léta 20.-22.9.2013

Ikona_bor50Ikona_kra50
Akce pořádaná polickým střediskem Skaláci v Maršovském údolí. Letošní téma společné hry – Cesta na severní pól. Krom toho nás čeká setkání se skauty a skautkami nejen náchodského okresu, posezení u ohně, noční hra, přespání pod stany, bezva cestování veřejnými dopravními prostředky a doufám taky šťastný a pohodový návrat s kupou super zážitků.

Zvadlo na Slavnost Babího léta 2013

Sraz: v pátek 20. září v 17.25 hod na autobusové zastávce most II. odboje v Úpici.
Příjezd: v neděli 22. září v 16.16 hod na zastávku II. odboje v Úpici.

Co s sebou: oddílové tričko (+ náhradní další tričko, pokud možno ale nějaké „naše“), šátek, vhodné oblečení do přírody, teplé věci na spaní, spacák, karimatku, čepici, pláštěnku, věci na převlečení, pevnou, nepromokavou obuv, zápisník s tužkou, KPZ, baterku nebo čelovku, zavírací nožík, lžíci, jídlo na celou výpravu dle vlastního uvážení (pitná voda a čaj bude v místě akce k dispozici), liháče či varky, průkazku na doznání věku v dopravních prostředcích, 120,- Kč na autobus a účastnický poplatek.

Přespáváme v jehlanech/rakušákách. Tzn., že každý účastník bude muset mít jednu celtu a každý účastník bude mít již z domova připravené 4 klacíky jako kolíky ke stanům (v místě akce si je nebudeme mít možnost shánět, k tomu již bude tma a nechceme celou noc hrát hru „kdo vůbec postaví stan“). A nebo – je to možné a může to ulehčit jak přípravu, tak samotnou stavbu stanu – vemte si stejný počet kolíků od nějakého doma vlastněného stanu. Ať již ocelové či hniníkové, je to jedno.

Psaní komentářů je ukončeno.