Hraničníky broumovského kláštera 23.5.2009

Ikona_kra50
Zprostředkovaně společně se skauty z Police nad Metují pronikneme do nepropustných míst na Broumovsku a Policku, budeme mít možnost poznat krásu a jedinečnost právě této krajiny a věřím, že si i odneseme obdiv k lidem, kteří tu žili před

Plakát k výstavě hraničníků
Název: plakat_vystava_hranicniky (348 clicks)
Titulek: Plakát k výstavě hraničníků
Filename: plakat_vystava_hranicniky.pdf
Velikost: 3 MB

námi. Jejich vůle, láska a obětavá práce, jež je patrná na každém opracovaném kameni střežícím hranice broumovského kláštera, je toho zřejmým důkazem… Tolik slovy skautského brášky, který celý tento náročný projekt řídil.

Pozvánka na vernisáž

Pozvánka na vernisáž

Od Bumeranga a polických skautů jsme dostali pozvánku na vernisáž výstavy „Kamenné mezníky broumovského kláštera aneb putování po hraničních stezkách Broumovska“. Vernisáž spojená s přednáškou, kterou povedou přímo skauti účastnící se projektu, zahajuje výstavu, jež potrvá v prostorách Muzea města Police nad Metují (polický klášter) v období 23.5. – 30.9.2009.

Sraz: v sobotu 23. května v 7.25 hod na autobusové zastávce most F. L. Riegra v Úpici.
Příjezd: ve stejný den v 19.28 hod opět na zastávku most F. L. Riegra v Úpici.

Co s sebou: oddílové tričko, celkově vhodné oblečení (nutné počítat s tím, že se budeme pohybovat jak v přírodě, tak i ve společenských prostorách muzea), pevnou obuv, pláštěnku, šátek, zápisník s tužkou, 50,- Kč, jídlo (nebudeme si tentokrát vařit, ani se někde na jídlo stavovat) a pití na celý den.

Zde je možné si otevřít či stáhnout plakát k popisované výstavě: plakat_vystava_hranicniky

Psaní komentářů je ukončeno.