Přechod Jestřebích hor 30.-31.5.2009

Ikona_kra50Ikona_ber50Ikona_rr50
Již potřinácté za sebou se chopí naše středisko uspořádání akce pro všechny světlušky, vlčata, skautky, skauty a i leckteré starší z kmenů R&R. Celkovou přípravu i vlastní organizaci zajišťuje

Zvadlo na Přechod Jestřebích hor 2009
Název: zvadlo_pjh09 (367 clicks)
Titulek: Zvadlo na Přechod Jestřebích hor 2009
Filename: zvadlo_pjh09.pdf
Velikost: 1 MB

opět roverský kmen Ingwivvvingwi a zve tak na Přechod Jestřebích hor s místem srazu na osadě Paseka skautské oddíly místní, blízké i ty vzdálenější.

Jelikož jsme pořádajícím střediskem, je jasné, že na této tradiční akci nesmíme chybět. Akce je to dvoudenní, s přespáním pod stany (jehlany). Během sobotního dopoledne se jde nějakou zvolenou trasou po Jestřebích horách až k místu srazu na osadě Paseka. Tam si navzájem s příchozími oddíly či jednotlivci vyměníme pamětní lístečky, budeme mít možnost získat otisk razítka letošního, ale i těch předcházejícíh ročníků PJH (Přechodu Jestřebích hor), prohlídneme pamětní kroniku, najíme a utáboříme se, abychom byli od zhruba 13 hodin připraveni k zahájení nachystaného programu. Ten vyvrcholí večer společným táborákem. Nedělní program i odchod je zcela individuální – záleží na každém jednotlivém oddílu. Před odchodem je samozřejmostí poklidit nejen své tábořiště, ale celý vyhrazený prostor pro tuto akci.

Sraz: v sobotu 30. května v 8.25 hod na autobusové zastávce most F. L. Riegra v Úpici.
Příjezd: v neděli 31. května v 11.23 hod opět na zastávku most F. L. Riegra v Úpici.

Co s sebou: oddílové tričko, vhodné oblečení do přírody, teplé věci na spaní, spacák, karimatku, pláštěnku, věci na převlečení, pevnou obuv, šátek, zápisník s tužkou, 30,- Kč, jídlo a pití na celé dva dny.

Všechny věci, které si nebudete chtít vzít s sebou na cestu, sbalte prosím do většího batohu a přineste s předstihem už ve čtvrtek 28. května na schůzku Krahujců (v 16.25 hod do parčíku před Divadlem A. Jiráska) – platí i pro Berušky!!! Tyto batohy vám budou na Paseky odvezeny.
Při zpáteční cestě to uděláme tak, že budete mít na výběr – ti, co budou chtít, si batohy můžou nést sami. Pro ostatní bude platit, že batohy včetně všech věcí v nich budou k dispozici ve čtvrtek 4. června na náměstí v Úpici v časovém rozmezí od 16 do 16.20 hod.

Zde je možné si otevřít či stáhnout zvadlo k akci: zvadlo_pjh09

Psaní komentářů je ukončeno.